Výroba bambusových rolet do šířky 240 cm až z pěti různých materiálů

Naše společnost vyrábí bambusové rolety z pěti druhů materiálů, se čtyřmi druhy techniky (viditelná nebo skritá mechanika, římská roleta a posílena viditelná mechanika). Maximální šířka je 2,4 m. délka bambusové rolety je maximálně 5m. Ceny jsou velmi výhodné, pouze 900,-Kč/m2 nebo druhotřídý materiál za 630,-Kč/m2. Níže můžete vidět materiály ratanové rolety. Na spodku obrázků je maximální šířka daného druhu. Popis chyb druhotřídného materiálu najdete kliknutím zde.

Bambusove rolety pro stínění i dekoraci interiéru nebo stínění na pergolu

Bambusove rolety můžete koupit na několika místech, ale tím není jisté, že vyhovují jak rozměry,tak barvou vašim představám. Na toto nabízíme řešení. Můžete si zvolit nejenom to, v jaké velikosti má být roleta a na které straně má být lanko mechaniky, ale dokonce i to, ze kterého materiálu si přejete roletu vyrobit. Naše výrobky můžete použít například jako venkovní žaluzie a umístit je na pergoly. Rákosové rolety svým vzhledem můžou zkrášlit interiér jako přírodní prvek a zpříjemnit chvíle strávené v zastíněné místnosti.

Variace bambusových rolet a jejich ceny

Rolety stíní například jako dřevěné žaluzie ikea nebo rolety den a noc. Můžete si zvolit zda chcete viditelnou nebo skrytou mechaniku, zda chcete aby byla roleta srolovatelná nebo skladatelná. Toto vše dostanete v dostupné ceně, za 900,-Kč na metr čtvereční, a tato cena kromě poštovního obsahuje už skoro všechno. Ale co neobsahuje? Pět věci:

 • Rolety menší než metr čtvereční stojí 900,- Kč, bez ohledu na jejich velikost.

 • U skryté mechaniky potřebujeme o 10 cm více materiálu, který skryje mechaniku, kde tuto délku přičteme.

 • Výroba římské rolety je těžší, časově náročnější, proto při tomto typu je cena navýšena o 10% základní ceny.

 • Příplatek za šikmé rolety je +20%. (pokud horní část není kolmá)

 • Pokud jsou rolety používány venku a chcete, aby byly impregnovány: cena ošetření olejem na dřevo je 230CZK/m2.

Ale kolik tedy stojí roleta přesně? Stačí kliknout sem. Použití cenového kalkulátoru je pohodlné a nedovolí vám počítat např. s takovým materiálem šířku 190 cm, kde je maximální šířka 180 cm. Pokud Vám ceny vyhovují, vyplněný formulář můžete použít jako objednávku, pokud vyplníte dodací adresu a potvrdíte objednávku. O objednávce dostanete potvrzení na vyplněnou emailovou adresu.

Vzorky zdarma z nabízených materiálů bambusové rolety

Z materiálů Vám umíme zaslat vzorky zdarma, bez jakýchkoliv závazků. Využijte tuto šanci a vyberte si 4-5 druhů. Z těchto druhů Vám zašleme vzorky o rozměrech 10 * 10 cm. Toto může být důležité, protože fotoaparát a monitor neumí ukázat barvy, které ve skutečnosti mají tyto materiály. Není to dobré nikomu, když na míru vyrobená roleta barvou nevyhovuje kupujícímu. Pokud nemáte zájem o vzorky, tak reklamace které se vztahují na barvu, nevíme přijmout.

Nabízíme vám levné bambusové žaluzie do vyprodání zásob

Nabízíme Vám následující bambusové rolety za velmi výhodnou cenu. Každá roleta je opatřena viditelnou mechanikou typu 1g. Stěhovací lanko může být i na levé i na pravé straně, dle Vašeho výběru. Pokud roletu se chystáte používat v exteriéru, doporučujeme povrchovou úpravu olejem na dřevo. Cena hotové rolety včetně DPH 455-CZK/metr čtvereční, s povrchovou úpravou včetně DPH 230-CZK/metr čtvereční. Připravené bambusové rolety si můžete objednat v našem webshopu na následujícím linku.

Mechanika rolety, jednoduché ovládání žaluzií

Mechanika je jednoduchá, profesionálně vyráběná. Na jedné straně je měděná brzda. To zajišťuje, aby roleta zůstala v požadované výšce. Na povolení brzdy stačí potáhnout lanko na levou stranu.

O šňůrce

Materiál bambusových rolet vydrží 10–15 let, ale životnost stahovací šňůrky může být 2–5 let v závislosti na počtu přítahů a spouštění. Vytahovací šňůru lze snadno vyměnit doma. Proto prosím zvažte předobjednání množství šňůry potřebné k výměně navíjecích šňůr. Pokud je tedy třeba vyměnit šňůry, nemusíte platit za náklady na dopravu.

Různé úrovně propouštění světla

Bambusové materiály jsou pletené v různé hustotě. Na to, jak propouští světlo naleznete obrázky kliknutím zde. Tyto obrázky jsme fotili z tmavé místnosti směrem ven, kde byly připevněny na okna. Byly focené ze stejných vzdáleností a za stejných světelných podmínek.

Bambusové rolety harmonizují s dřevěnou konstrukcí pergoly. Zatemňovací roleta tak plní více funkcí najednou a venkovní žaluzie díky přírodnímu materiálu zcela sednou do prostředí pergole, nebo altánku.

Pro předokenní rolety cena je jedním z faktorů při výběru. Nabízíme Vám výrobu rolet za výhodnou cenu včetně výroby římské rolety.
Bambusové předokenní rolety cena: 900,-Kč/m2 pro mechaniku 1g.

Výroba zešikmené rolety na míru, atypický tvar bambusové rolety

Vyrábíme také bambusovou roletu s šikmou horní částí rolety. Příplatek za zkosení horní části rolety je +20% z ceny rolety. Pro cenovou nabídku a možné konstrukční řešení nás prosím kontaktujte.

materiál na rolety BC-09

BC09

materiál na rolety BC-12

BC12

materiál na rolety BC-13

BC13

materiál na rolety C1C

C1C

materiál na rolety BC-30

BC30

Bambusove rolety, které vyrábíme (tři typy rolet)

roleta s viditelnou mechanikou

Klasická bambusová roleta. Materiál se sroluje zdola nahoru a mechaniku lze vidět. Výrobek se základní cenou. Tento typ rolet můžeme vyrobit až do délky 180 cm. Samozřejmě můžeme také na přání a na odpovědnost zákazníka vyrobit delší rolety. Ale v tomto případě neposkytujeme záruku!

Typ: 1g


roleta se skrytou mechanikou

Bambusove rolety se skrytou mechanikou. Materiál se sroluje zdola na hor. Výrobek se základní cenou. K ceně se přičte cena 10cm materiálu potřebného na zakrytí mechaniky, kterou není třeba přičíst při zadávání výšky rolet. Lanko může být na libovolné straně.

Typ: 2g


3G roleta

Bambusová roleta s posíleným laťováním, bez sukně. Roleta při stahování se roluje zdola nahoru. Výrobek základní cenové skupiny. Shoduje se s 2g jen s viditelnou mechanikou bez sukně. Typ rolety je vhodný, doporučujeme i při extra dlouhých nebo širokých roletách, jakož i při šikmých roletách.

Typ: 3g


Římská roleta se skrytou mechanikou

Římská roleta se skrytou mechanikou. Roleta při stahování se skládá, nezroluje. Výroba římské rolety je těžší a časově náročnější, proto kromě ceny za 10 centimetrů látky na zakrytí mechanismu připočteme i 10% ze základní ceny za montáž. Lanko může být na libovolné straně.

Do Vaší pozornosti: římskou roletu doporučujeme pouze do maximální délky 1,5 metru!

Typ: 2r


Důležité vědět

 • Jestli si přejete vyrobit venkovní rolety, prosím berte v úvahu, že základní materiály jsou přírodní (neošetřené). Je to podobné jako kdybychom dali neošetřený dřevěný materiál do venkovního prostředí. S velkou pravděpodobností se na něm objeví plíseň.

 • U venkovních rolet je třeba dbát na předcházení vytvoření plísně.

 • Pro použití bambusové rolety do venkovního prostředí doporučujeme ošetření bambusove rolety olejem na dřevo (např. od společnosti Sadolin).

 • Nedoporučujeme lakovat, protože vlákno ztvrdne a rolety pak nelze srolovat.

 • Bambusove rolety budou po ošetření olejem do jisté míry voděodolné. V praxi to znamená, že pod otevřenou terasou, kde jsou zatemňovací rolety ve vlhkém/deštivém období není zasahována přímo deštěm, bude toto ošetření dostatečné.

 • Tato ochrana však není dostatečná v případě, že bambusové rolety jsou vystaveny přímému dešti. Vytvoří se tedy na něm plíseň v případě, že budou rolety umístěny nad sklo skleněné terasy, kde jsou vystaveny přímému dešti.

 • Dále je důležité připomenout, že sluneční záření "`vysušuje“ i olej na dřevo a proto doporučujeme rolety ročně (nejideálněji před deštivým podzimním obdobím) znovu natřít olejem na dřevo.

 • Nejbezpečnější je použít bambusove rolety ve venkovním prostředí pouze když je opravdu využívána, tedy v letním období.

 • Obvykle jedna krabice oleje na dřevo (0,75 litrů) postačí na ošetření 12-14m2 materiálu oboustranně.

 • Třeba dát pozor na to, aby se olej natíral v tenké vrstvě, protože přebytek oleje se nenasaje do materiálu bambusové rolety. Toto množství odpovídá zhruba nákladům na materiál v hodnotě 370,- Kč.

 • Jestli si přejete vyrobit venkovní rolety, sdělte nám to prosím v poli "`poznámky“. V tomto případě použijeme na lepení rolet lepidlo odolné proti vodě. Tímto pro Vás nevznikají žádné dodatečné náklady.

 • Druhotřídé materiály nejsou na skladu vždy z každého nabízeného typu a v každé velikosti. Kontaktujte nás prosím pro získání aktuálních informací o těchto materiálech.

 • Tkací vlákno rolet je vlákno na bázi teflonu, ovládací šňůry rolet jsou od roku 2012 z čisté bavlny. Oba materiály jsou velice odolné vůči intenzivnímu slunečnímu záření.

 • Rolety lze připevnit i na strop.

 • Vám stačí roletu namontovat na vybrané místo. Všechno potřebné Vám k tomu dodáme.

 • K objednávce potřebujeme i telefonní číslo, jinak objednávku nemůžeme přijmout.

V případě plochy větší než 2 metry čtvereční se římské rolety nedoporučujíprůměr rolky (cm); výška s mechanikou ve vytaženém stavu (cm)

délka rolety (cm) typ: 1g typ: 2g typ: 2r

100cm

6cm

15cm

6cm

12cm

6cm

19cm

150cm

7cm

16cm

7cm

13cm

7cm

20cm

200cm

8cm

17cm

8cm

13,5cm

8cm

20,5cm

250cm

8,5cm

18cm

8,5cm

14cm

9cm

21cm

šikmá roleta na míru
Šikmá roleta vyrobená do podkrovního pokoje. U tohoto typu se přičte +20% na cenu rolety.
Bambusová roleta místo záclony
Bambusová roleta vyrobená a připevněná na garnýž.
Veranda s bambusovou roletou
Bambusové rolety na pergolu.
Terasa s bambusovou roletou
Bambusove rolety vhodné na strop terasy.
Roleta na šikmou plochu
Bambusovou roletu lze připevnit i do podkrovního pokoje. K tomu je potřebné další lanko v ceně přibližně 70,-Kč na roletu.

Popis druhořadých materiálů:
Největší chyba těchto materiálů je, že jsou tkané trochu volněji. Může se však vyskytnout i to, že karbonizované (hnědé) pruty nejsou tmavohnědé ale světle hnědé. Vzácně, ale vyskytne se i to, že pruty nebyly řádně roztříděné a vyskytnou se tmavohnědé a světlehnědé míchaně. Tyto jsou kvalitou podobné těm, co dostat v obchodních domech za akční cenu. Ovšem i z těchto Vám umíme zaslat vzorek 10x10 cm. Ve výrobní technice kvůli volnějšímu tkaní může být odchylka ±2 mm. Kam doporučujeme tyto materiály? Zcela vyhovují pro venkovní použití, například pro otevřené terasy nebo verandy. Čili na taková místa, kde není potřebný prvotřídní materiál, nebo kvůli velkým plochám si ho nemůžeme dovolit. Důležité je, že ne z každého materiálu máme k dispozici. Vyplnění objednávky tedy neznamená i její přijetí, protože se může stát, že daný materiál nemáme. Nejjednodušší je, pokud objednáte až poté, co jste se dohodli s námi předem. Při vnějším použití je nutná ochrana proti houbám lakem nebo nátěrem.

roleta z bambusu 1g bc-09

BC09 1g

bambusová roleta 2g bc-09

BC09 2g

bambusová roleta 2g bc-09

BC09 2g

roleta z bambusu 1g bc-12

BC12 1g

roleta z bambusu bc-12 1g

BC12 1g

bambusové rolety bc-12 2g

BC12 2g

roleta z bambusu 2g bc-12

BC12 2g

bambusová roleta 1g bc-13

BC12 1g

roleta z bambusu bc-13 1g

BC13 1g

roleta z bambusu bc-13 1g sešikmená

BC13 1g

rolety z bambusu bc-13 2g

BC13 2g

bambusová roleta 2g bc-13

BC13 2g

bambusová roleta 1g bc-16

BC16 1g

roleta z bambusu bc-16 1g

BC16 1g

roleta z bambusu úzká bc-16 1g

BC16 1g

roleta z bambusu bc-16 2g

BC16 2g

bambusové rolety bc-16 2r

BC16 2r

bambusová roleta 2r bc-16

BC16 2r

roleta z bambusu 1g bc-30

BC30 1g

roleta z bambusu bc-30 1g

BC30 1g

roleta z bambusu bc-30 2g

BC30 2g

bambusová roleta bc-30 s mechanikou 2r

BC30 2r

zastínění - bambusová roleta 2r bc-30

BC30 2r

roleta z bambusu c1c 1g

C1C 1g

roleta z bambusu 1g c1c

C1C 1g

roleta z bambusu 2g c1c

C1C 2g

roleta z bambusu c1c 2g

C1C 2g

roleta z bambusu dlouhá c1c 2g

C1C 2g

bambusová roleta c1c 2r

C1C 2r

rolety c1c 2r

C1C 2r


Naturtrend Impex

Související literaturaBamboo Blinds made to measure, custom made bamboo shaders, invisible mechanics bamboo blinds, traditional bamboo blind, individual sized bamboo blinds
Bamboo Blinds UK made to measure, custom made bamboo shaders, invisible mechanics bamboo blinds, traditional bamboo blind, individual sized bamboo blinds
napellenző teraszra, árnyékoló erkélyre, római roló, bambusz roló, raffroló,térelválasztó függöny, térelválasztók, bambuszroló, erkély árnyékoló, terasz árnyékolás, zsaluzia ár, terasz árnyékoló
Izrada bambus rolete po mjeri i želji kupca.
rolety rzymskie, rolety zewnętrzne, rolety wewnętrzne, roleta rzymska, rolety okienne, roleta zewnętrzna, osłona na balkon
Schalosien, klemmrollo, außenrollo, raffrollo, verdunkelungsrollo, bambusrollo, außenjalousien, jalousien nach Maß
Schalosien, klemmrollo, bambusrollo, fensterrollo, holzjalousie, fensterrollo, flächenvorhänge nach Maß
Schalosien, schalusie, bambusrollo, holzjalousien, dachfenster rollo, raffrollo, verdunklungsrollo nach Maß
tapparelle bambù, tenda bambu, tende avvolgibili in bambu, tende bambu, tende in bambù, tenda di bambù
jaluzele exterioare, pergole bambus, jaluzele rulouri bambus, jaluzele rolete bambus, pergola bambus pret, jaluzele bambus pret, jaluzele orizontale bambus
Izrada bambus venecijanera od raznih dezena.
výroba bambusovej rolety, bambusová roleta na mieru, skladacia roleta z bambusu, krytie mechaniky rolety
Bambu laskosverhot Rullaverhot Verho Markiis
Bamboo Blinds made to measure, custom made bamboo shaders, invisible mechanics bamboo blinds, traditional bamboo blind, individual sized bamboo blinds
тента римски щори прозорец сянка плътни щори тераса
Bambus Blind persienner online store rullegardiner
bambus rullegardin romerske persienner fra rullegardin bambus blinde, bambusgardiner
bambusest kardin roman rulood bambusest ruloo bambus
σκίαση μπαμπού περσίδες ρολά μπαμπού
Bamboe vouwgordijn bamboe rolluiken bamboe jaloezieën
rullo žalūzijas bambusa žalūzijas Bambusa romiešu žalūzijas
bambus okno odtenek rimske žaluzije iz bambusa bambus žaluzije bambus zavese
bambukinės žaliuzės Romos Bambuko užuolaidos Bambuko akli bambuko žaliuzės
persiana de bambu sala de bambu divisor cortinas de bambu persianas de bambu
persianas de bambú persiana de bambú cortina de bambu Persianas enrollables de Bambú cortina romana de bambu
Bamboo roman persienner bambu rullgardin. bambupersienner bambu jalusier
store bambou enrouleur, store exterieur bambou, store bambou exterieur, store en bambou, store bambou grande largeur, store bambou sur mesure, store en bambou sur mesure